Forum Gminy Brudzeń Duży

Forum Gminy Brudzeń Duży

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-05 07:26:07

andy

Moderator

Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 220
Punktów :   
WWW

Wybraniec narodu?

Wójt Brudzenia trafił do aresztu
Milena Orłowska
2008-03-04, ostatnia aktualizacja 2008-03-04 20:24

Noc z wtorku na środę, zresztą podobnie jak poprzednią, Henryk Kisielewski, wójt gminy Brudzeń Duży, spędził w policyjnym areszcie. W poniedziałek wieczorem prowadzony przez niego seat zderzył się w Brudzeniu z jadącym z naprzeciwka citroenem. Wójt nie chciał dmuchać w alkomat. A że jego zachowanie mogło wskazywać, że jest pijany, trafił do aresztu
Zobacz powiekszenie
Fot. Tomasz Niesłuchowski / AG
Henryk Kisielewski
W poniedziałek wieczorem prowadzony przez niego seat zderzył się w Brudzeniu z jadącym z naprzeciwka citroenem. Wójt nie chciał dmuchać w alkomat. A że jego zachowanie mogło wskazywać, że jest pijany, trafił do aresztu.

- Jechałem właśnie z pracy - opowiadał "Gazecie" kierowca citroena. Na szczęście jego obrażenia okazały się niezbyt poważne, nasz rozmówca miał opuścić szpital jeszcze już we wtorek. - Jakieś 100 metrów przed domem samochód jadący z naprzeciwka najpierw uderzył w krawężnik po jego prawej stronie. Potem odbił się i zaczął zjeżdżać na mój pas. Próbowałem się ratować przed zderzeniem, skręciłem kierownicą w lewo. Nie udało się. Zderzyliśmy się prawymi bokami. A potem... no cóż, z samochodu wyprowadzili mnie sanitariusze.

Mężczyzna dodaje, że widział, jak wójt wysiada z samochodu: - Zadzwonił do kogoś. A potem rzucił się do ucieczki. Złapał go mój teść. I razem z innymi ludźmi przytrzymał, póki na miejscu nie zjawiła się policja. Od wójta czuć było alkohol.

Jaka jest wersja samego wójta? Dlaczego uciekał? Co widzieli świadkowie? Wczoraj policja nie chciała odpowiedzieć na te pytania. Ograniczyła się tylko do komunikatu, z którego wyczytać można, że w poniedziałek o godz. 18.20 w Brudzeniu Dużym doszło do wypadku, czołowo zderzyły się tam citroen AX kierowany przez 32-latka i seat toledo prowadzony przez 53-letniego mężczyznę. Że obaj kierowcy doznali obrażeń ciała i że "od obu mężczyzn pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Ponieważ kierowca seata nie chciał zgodzić się na badanie alkomatem, a jego zachowanie budziło podejrzenia, że może on być pod wpływem alkoholu, odwieziono go do policyjnego aresztu".

- Materiały dotyczące tego zderzenia przekazaliśmy prokuraturze. Ustaliliśmy, że to ona będzie informować dziennikarzy - mówi Mariusz Gierula, rzecznik płockiej komendy.

W prokuraturze "Gazeta" dowiedziała się tylko, że zaczynają się ustalenia w tej sprawie. - Coś więcej będę mogła powiedzieć po przesłuchaniu świadków, być może już w środę - powiedziała nam wczoraj Agnieszka Zdrojkowska, szefowa płockiej prokuratury rejonowej.

- Nie zawiniłem - przekonuje kierowca citroena. - Ale teraz boję się, co będzie dalej. Wiadomo, to wójt. Ja jestem tylko zwykłym człowiekiem.

- Zapewniam, że nie było żadnych odstępstw w procedurach i dokumentacji - komentuje Mariusz Gierula.

Z informacji "Gazety" wynika, że dziś wójt będzie doprowadzony do prokuratury. Tam złoży zeznania. I - być może - usłyszy zarzuty.

Henryk Kisielewski był posłem na Sejm II kadencji z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. W latach 1998-2002 zasiadał w sejmiku mazowieckim. Od 1998 roku jest wójtem w Brudzeniu Dużym, w 2006 został wybrany na następną kadencję. W przedterminowych wyborach do Senatu w ub.r. bez powodzenia kandydował z listy PSL. Prowadzi gospodarstwo rolne.

Źródło: Gazeta Wyborcza Płock


BRAVEHEART- Walkowe serce
http://osiedlezachod.blogspot.com/

Offline

 

#2 2008-03-05 10:11:45

andy

Moderator

Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 220
Punktów :   
WWW

Re: Wybraniec narodu?

Wygląda jak niewiniątko, rzekłbym. Taki różowiutki z niewinną minka. A teść musiał go obezwładniać z sąsiadami. walczył jak tur!


BRAVEHEART- Walkowe serce
http://osiedlezachod.blogspot.com/

Offline

 

#3 2008-03-05 10:22:11

andy

Moderator

Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 220
Punktów :   
WWW

Re: Wybraniec narodu?

Jak chłopa skażą prawomocnie za przestępstwo, to traci stanowisko i macie "przedterminowe wybory" wójta.
PS. Na stronie reżimowej zamieściłem informację w komentarzach do ostatniego tekstu na górze.


BRAVEHEART- Walkowe serce
http://osiedlezachod.blogspot.com/

Offline

 

#4 2008-03-05 10:23:32

andy

Moderator

Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 220
Punktów :   
WWW

Re: Wybraniec narodu?

Niezależny portal brudzenia jest to BARDZO DOBRY POMYSŁ!!!!!!!!!!


BRAVEHEART- Walkowe serce
http://osiedlezachod.blogspot.com/

Offline

 

#5 2008-03-16 12:17:01

Luis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wybraniec narodu?

Brak słów panowie brak słów ... ;]

Offline

 

#6 2008-03-20 21:31:38

LENA

Nowy użytkownik

Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Zarejestrowany: 2008-03-20
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Re: Wybraniec narodu?

LUDZIE!!!!! WY SIĘ WÓJTA NIE BÓJTA!!!!!!!!!!!!


Pozdrawiam wszystkich - LENA

Offline

 

#7 2008-03-28 17:11:38

strasznu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wybraniec narodu?

kurde wszyscy na niego głosowali a teraz sie okazuje ze jakas zakonspirowana opozycja była. tak sie zakonspirowala ze sama nie miala pojecia o swoim istnieniu, dopiero wpadka naszego,, kwiatka" od kozucha podzialala jak katalizator i powstal wyklety lud ziemi ha ha ha  pozdrawiam serdecznie
ps Niech na całym świecie wojna, byle polska wieś zaciszna, byle polska wieś spokojna.

Offline

 

#8 2008-03-28 17:57:21

andy

Moderator

Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 220
Punktów :   
WWW

Re: Wybraniec narodu?

Fałszywe nasze brudzeniaki kochane są nieco?


BRAVEHEART- Walkowe serce
http://osiedlezachod.blogspot.com/

Offline

 

#9 2008-04-02 23:54:48

strasznu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wybraniec narodu?

było ostatnio spotkanie rady gminy w agronomówce, jakieś nowe fakty????ps cos widze ze forum nie cieszy się jakąś wielką popularnością
pozdrawiam

Offline

 

#10 2008-04-03 08:06:57

andy

Moderator

Skąd: Kędzierzyn- Koźle
Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 220
Punktów :   
WWW

Re: Wybraniec narodu?

Nic nie wiadomo o agronomówce. A forum się rozrusza, tylko Brudzenianie musżą tego chcieć!


BRAVEHEART- Walkowe serce
http://osiedlezachod.blogspot.com/

Offline

 

#11 2008-04-04 03:14:25

strasznu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wybraniec narodu?

i co wogole nic, nikt nie był z poza Rady na tym spotkaniu???? zadnych informacji co i jak z dowodami??? smiechu warte.
trzeba jakos rozpropagowac to forum, oby czesciej byla okazja pisac o pogodzie i imprezach niz o wyczynach wójta. tego wam i sobie zycze
pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora